KONST / Litografier / Färglitografi 15343266
nr 1534 3266
Paul Guiramand
(1926-2007), Frankrike
Signerad, numrerad 81/100, stilleben. Färglitografi, bildmått: 68x49 cm, yttermått inklusive ram: 88x68 cm
Paul Guiramand, fransk bildkonstnär född 1926, död 2007.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:25:49
14/4 08:40:34
Paul Guiramand
Läs mer om Paul Guiramand